Jirouš modelář,Slaný

Stránky pro modeláře + malá zábava Jirka web,Slaný Java Script ze stránky - www.jaknaweb.com

Statistika

Návštěvnost

TOPlist

Recenze modelů.

EASY TRAINER 40

http://rcelefsina.gr/catalog/images/thundereasytrainer060307.jpg


Easy Trainer 40 navazuje na letitou celosvětovou oblibu řady modelů Tiger Trainer 40; díky jimž se pilotovat RC modely naučily desetitisíce pilotů. Je zosobněním klasického přístupu k výuce létání - velký model s velkou nosnou plochou, jednoduché, účelné a přitom líbivé tvary, nízké nároky na motor a RC vybavení - stačí jakýkoliv dvoudobý motor 6,5-8 ccm a i ta nejobyčejnější čtyřkanálová RC souprava se standardními servy. Použitím polosouměrného profilu se ale podstatně rozšiřuje „pole působnosti“ modelu, protože díky mnohem lepším vlastnostem při letu na zádech (oproti běžným trenérům s profilem s rovnou spodní stranou), je vhodný i pro pokračovací výcvik akrobacie. Easy Trainer 40 samozřejmě potěší také každého rekreační pilota, který netouží po ničem jiném, než po troše relaxační akrobacie s velkým a snadno ovladatelným motorákem v sobotu nebo v neděli odpoledne.

Easy Trainer 40 je klasické konstrukce z balsy a lehké překližky potažené nažehlovací fólií. Křídlo s polosouměrným profilem s křidélky o rozpětí 1550 mm s velkou nosnou plochou zaručuje výborné vlastnosti v širokém rozmezí rychlostí nezbytné pro bezproblémovou výuku pilotáže v normálním letu i na zádech. Křídlo je vcelku s jedním středovým servem pro ovládání křidélek, k trupu se upevňuje gumovými oky. Trup z lehké překližky a balsy má odnímatelný plastový kryt přední části trupu, který umožňuje výborný přístup k nádrži a palivové instalaci a spousty místa uvnitř pro RC vybavení standardní velikosti. Tříkolový drátový podvozek s řiditelnou příďovou nohou umožňuje bezpečně "operovat" z letiště s asfaltovým i travnatým povrchem.

Stavebnice obsahuje polyesterovou fólií potažené křídlo, trup a ocasní plochy, motorové lože, kompletní sadu drobného příslušenství, předohýbaný drátový podvozek, kola, akrobatickou palivovou nádrž, kužel a podrobný obrázkový návod.Rozpětí 1550 mm
Délka 1274 mm
Plocha křídla 44 dm2
Hmotnost 2400 g
Funkce S, V, K, M
Náročnost S1-2/P1-2


Doporučený pohon a RC vybavení:
Motor Vrtule Nádrž (ccm) Serva RC souprava
MVVS 6,5GFS MA 10x6" 200-300 4x HS-422 min. 4 kanály
ASP S40A MA 10x6""
Žádné komentáře
 

Amatérský web pro modeláře
Zóna.cz - katalog stránek TOPlist Jirka web,Slaný